eFootball PES 2020, E3 2019’a özel fragmanla duyuruldu!

Konami, Pro Evolution Soccer 2020’nin isminde küçük bir değişiklik yaparak eFootball PES 2020 olarak değiştirdi. İsim değişmiş olabilir, ancak oyuncularının bildiği ve sevdiği PES deneyimi geri dönecek. Serinin yeni oyunu 10 Eylül 2019’da futbol severlerle buluşacak.

Aşağıda izleyebileceğiniz eFootball PES 2020 fragmanında Barcelona’nın süperstarı Lionel Messi ve yeni Finesse Dribble oyun özelliğini kullanıyor. Ayrıca tanıtımda ona bir diğer dünya çapındaki oyuncu, eski takım arkadaşı Andres Iniesta eşlik ediyor. Her iki analog çubuğu da gerçekten dikkate değer bazı top sürme tekniklerini kullanmanızı sağlayacak. Ayrıca sahadaki farkındalığınızı, takım arkadaşlarınızı başarıya hazırlayacak paslar için kullanabileceksiniz.

Konami ayrıca daha iyi top fiziği, Ronaldinho’dan ilham alan yeni beceriler / yetenekler de dahil olmak üzere daha iyi oyuncu etkileşimleri ve diğer oynanış geliştirmelerini de tanıttı.

Merak edilen bir diğer özellik de şüphesiz Master League. eFootball PES 2020 ayrıca yenilenmiş bir Master League moduna sahip olacak. Yenilenen mod yine yönetici koltuğuna oturacak ve kulübünüzü uygun gördüğünüz şekilde oluşturmanıza olanak sağlayacak. Geliştiriciler yeni etkileşimli diyalog sistemi, daha gerçekçi transferler ve özelleştirilebilir sponsor logoları vadediyor. Ayrıca avatarınızı Zico, Cruyff veya Maradona gibi dünya çapında başarılı isimlerle yeniden yaratabileceksiniz.

Konami E3 2019’da hayranlarına ilk bakış sunabilmek için yeni eFootball PES 2020 fragmanını yayınladı:

PES’in yönetici modunda ilerlemesini görmek harika. FIFA’nın son birkaç yılda ihmal ettiği bir noktaydı ve bu yüzden PES’in hakim olduğu alanlarda daha fazlasını hedeflemesi akıllıca. Ultimate Team modunu tercih eden oyuncular için cazip gelebilecek yeni bir değişim olabilir.

eFootball PES 2020, 10 Eylül’de PS4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek. E3 2019’dan gelen tüm duyuru ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.