EA, FIFA 20’nin 10 milyon oyuncuya ulaşmasını kutluyor!

Electronic Arts, FIFA 20’nin 10 milyon oyuncuya ulaşma başarısını kutluyor. 17 Ekim’e kadar oyuna giriş yapan herkes yeni Squad Building Görevleri ve kişiselleştirme için kullanılabilecek 8.000 Volta Coin alacak. Popüler futbol serisinin yeni oyunu, oyuncu sayısının yanı sıra etkileyici dönüm noktalarına da ulaştı.

FIFA 20 oyuncuları oyunun 24 Eylül 2019’da EA Access ve Origin Access’te çıkmasından itibaren 450 milyondan fazla maç oynadı, 1.2 milyardan fazla gol attı ve 5 milyondan fazla Avatar oluşturdu. Ayrıca o zamandan bu yana 272 milyondan fazla FIFA Ultimate Team maçı oynandı. Dikkate değer bir diğer veri ise oyunda en çok oynanan şehirlerin Berlin, Roma, Lagos, Londra ve Cape Town olması. Bu istatistikler FIFA’nın dünyanın popüler spor oyunu serisi olduğunu destekler nitelikte.

Volta Coin’leri ve diğer oyun içi bonusları almak için 17 Ekim’e kadar FIFA 20’ye giriş yapmayı unutmayın çünkü ödüller yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilecekler. Son tarihi aşmanız halinde kutlama ödüllerini alamayacaksınız.

FIFA 20 birkaç eksikliğe rağmen yeni Volta modunun eklenmesi, oynanıştaki değişiklikler ve diğer iyileştirmelerle birlikte başarılı bir oyun oldu. Her yıl olduğu gibi gelişiyle kısa sürede dünya çapında satış listelerinde en üst sıralarda yer aldı. Bununla birlikte kutulu sürüm satışlarında düşüş gördü.

FIFA 20’yi oynadınız mı? Deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Serinin yeni oyunu hakkında tüm haber ve güncellemelere buradan erişebilirsiniz.