Diablo Reign of Terror, Blizzard Store’da sızdırıldı!

Diablo 4?

BlizzCon 2018 bu yıl 2-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ve etkinlik programı oyuncular arasında spekülasyonlara yol açtı. Etkinlik sırasında gerçekleşecek “What’s Next” ve Soru & Cevap panelinin yeni oyun anlamına gelebileceği konuşuluyor. Ayrıca Diablo Reign of Terror‘un mağazada sızdırılması da kafaları karıştırdı.

Diablo Reign of Terror mağazada göründü

Blizzard Gear Store‘da Diablo Reign of Terror ve yine içeriğe ait iki tişört BlizzCon 2018 ürün seçimi olarak satışa sunuldu. Tabiiki beklendiği gibi kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Diablo Reign of Terror diablo

Ortaya çıkan yeni isim sadece Blizzard’ın üzerinde çalıştığı Diablo projelerinden biri olabilir. Hayranlar çoğunlukla bunun yeni bir ana oyun olduğunu düşünüyor. Belki de Diablo IV? Ancak bunun remake, paket veya mobil oyun olabileceği iddiaları da var. BlizzCon 2018 başladığında muhtemelen ne olduğunu öğreneceğiz.

What’s Next adlı panel 2 Kasım’da gerçekleşecek ve oyunculara Diablo evreninin nereye gideceğini anlatacak. Ardından ertesi gün geneli olarak Blizzard’ın serisiyle ilgili geçmişini inceleyen bir panel olacak.

Blizzard, daha önce paylaştığı bir Twitter gönderisinde serinin geleceği hakkında paylaşacakları heyecan verici güncellemeleri olduğunu belirtmişti.

Yeni oyun mu, yoksa yeni bir güncelleme mi? Oyuncuların şimdilik BlizzCon 2018‘e kadar sabretmeleri gerekiyor.