Devil May Cry 5’e Fotoğraf Modu ve Eğitim Modu gelecek

Capcom, PAX West 2018 panelinde Devil May Cry 5‘in fotoğraf modu, galeri modu ve eğitim modu ile geleceğini açıkladı.

Devil May Cry 5 panelinde Goliath boss savaşı ve Galeri modunun yanı sıra Overture, Gerbera, Punch Line, Tomboy, Ragtime, Helter Skelter ve Rawhide’ın dahil olduğu Devil Breaker silahları da sergilendi.

Devil May Cry 5 devil may cry 5


Devil May Cry 5 ve Devil Breaker silahları

Devil May Cry 5’in yeni karakteri Nico, Nero’nun Devil Breaker kollarının mucidi. Capcom, bazı Devil Breaker’lar hakkında resmi bilgiler sundu:

Overture

Nico tarafından yapılan ilk Devil Breaker. Diğer silahlara kıyasla geleneksel bir silah, elektrik patlamaları ile düşmanlara zarar verir. Silahın adı bu basit işlevsellikten türetildi. Oyunda bulunan ilk  Devil Breaker ve bu kolun kullanımı daha kolay.

Gerbera

Çiçek yaprağı şeklinde karmaşık, şok dalgaları oluşturan bir Devil Breaker. Geri tepme anlık hareket için kullanılabilir ve şok dalgalarını odaklamak yüksek çıkışlı bir enerji ışını ateşler. Güzel tasarım, muazzam bir ateş gücü.

Punch Line

Nadir şeytani mineraller, bu Devil Breaker’a jet itme gücünü verir, her vuruşun ardındaki inanılmaz yıkıcı gücü paketler. Kol, Nero’nun onu bağımsız olarak sürerek uçması için ayrılabilir. Daha fazla hasar için bu modda iblislere çarpın.

Ragtime

Bu kol güçlü bir düşmandan elde edilen özel malzemelerden üretilmiştir. İçindekilerle zamanın akışını hızlandıran ve yavaşlatan özel kuvvet alanları oluşturur. Aynı anda birden fazla düşmanı alt etmek için kullanışlıdır, bu Devil Breaker’ın faydası oyun stilinize göre değişir.

Buster Arm

Nico, Nero’nun kaybettiği şeytani kolunu yeniden yaratmaya çalıştı, bu da yıkıcı güçle düşmanları fırlatabilecek bir güç merkezine yol açtı. Bu güç, düşük dayanıklılık karşılığında geliyor, ama büyük iblisleri dağıtma şansı buna değer.


Devil May Cry 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 8 Mart 2019’da yayınlanacak. Devil May Cry 5 hakkındaki diğer haber ve içeriklere buradan erişebilirsiniz.