Destiny 2’nin önceki DLC’leri Forsaken ile birleşecek

Bungie, gelecek hafta 16 Ekim’den başlayarak, Destiny 2‘nin önceki DLC paketlerinin her ikisini de oyunun yeni Forsaken genişlemesi ile birleştirecek. Diğer bir deyişle, Forsaken geçtiğimiz yılın sezon geçişinde sunulan iki DLC paketi Curse of Osiris ve Warmind‘i içerecek.

Destiny 2 eski Forsaken sahiplerini ödüllendirecek

Oyunun Eylül ayı PlayStation Plus teklifinin ardından ve Forsaken’ın ilk lansmanından altı hafta sonra bile olsa güzel bir teklif. Ayrıca, eğer oyunu PS Plus teklifinden sonra yükselttiyseniz, DLC’yi ayrı olarak satın alma şansınız var.

Bungie, kozmetik hediyesi olarak 16 Ekim’den önce Forsaken’ı satın alan Destiny 2 oyuncularına paket öğeler sunacak. Bu paket beğenilen siyah zırh kaplamalarını (Shader), iki egzotik ifadeyi ve bir dizi eşyayı içeriyor.

Destiny 2 Forsaken ödülleri destiny 2

Destiny 2‘nin Curse of Osiris DLC’si oyuncuları tatmin etmedi ve Destiny’nin en esrarengiz karakterlerinden biri için kısa bir genişleme oldu. Warmind ile oyuna daha çok şey dahil oldu ve yeni Mars bölgesi ziyaret etmeye değerdi. Her ne olursa olsun, her ikisi de Forsaken‘da yer alacak ve bu, ilk oyuna gelen Taken King genişlemesinden bu yana Destiny serisinin başına gelen en iyi şey.