Destiny 2 güncellemesi bu ay iki parça halinde yayınlanacak

Bu ay Destiny 2 için geliştirilmekte olan bazı büyük değişiklikler var. İki ayrı yama halinde sunulacak güncellemelerden ilki (2.0.4) 16 Ekim’de, diğeri (2.0.5) 30 Ekim’de oyunculara sunulacak.

Gambit modunun arkasındaki ekip, son Forsaken genişlemesinde Ascendant Primeval Servitor’un ortaya çıkma oranlarına ilişkin bazı endişeleri ele almak istiyor. Ayrıca Gambit eşleştirmeleri için yükleme süreleri ve cephane kasalarından çıkan miktarlar da ele alınacak.

Destiny 2 Lost and Found destiny 2

Festival of the Lost 16 Ekim’de geri dönecek ve detaylar önümüzdeki hafta açıklanacak.

Destiny 2 bu ay iki güncelleme sunacak

Destiny 2’nin 2.0.4 güncellemesinde keşif tüfeği hasarı PVE düşmanlarına karşı artırılacak, Lost Sectors isimleri haritaya eklenecek ve oyuncular üç takip izleyebilecek.

Üç Year 1 silahı; Fire and Flood, Zenobia D ve Crooked Fang-4fr efsanevi silah havuzuna eklenecek. Bu yüzden oyuncular güncellemeden sonra çok fazla Edge Transit düşüşü göremeyecekler.

30 Ekim’de gelecek 2.0.5 güncellemesinde, Sleeper Simulant’a Gambit’e özgü bir zayıflatma gelecek. Bu, oyuncuların her bir cephane sandığı başına sadece iki atış alacağı anlamına geliyor (şu anda dört). Kılıç kullanıcıları güncellemeden sonra cephane sandığı başına 12 mühimmat (6’dan yükseldi) alacaklar.

Destiny 2 Ascendant Primeval destiny 2

Ascendant Primeval Servitor’un ortaya çıkma oranı 2.0.5’te artacak ve oyuncuların yeni egzotik el topu Malfeasance‘ı almasını kolaylaştıracak. Bu değişim nedeniyle gemi ve Sparrow drop oranları da ayarlanıyor ve artık kozmetik ürünlerin daha sonraki öldürmelerde düşeceği garanti edilmiyor.

Destiny 2‘nin 30 Ekim güncellemesi aynı zamanda füzyon silahları ve kılıçlar için hasarı hafif artıracak, Distribution ve Dynamo perklerini yeniden dengeleyecek ve gereksiz egzotik dropları azaltmaya yardımcı olacak ve PVE ve Gambit’deki Malfeasance’ın kapasitesini artıracak.

Bungie ayrıca, daha sonraki Destiny 2 güncellemelerinde Gambit ödüllerinin sıklığını değiştirecek ve daha fazlasını Gardiyanlara sunacak.

Destiny 2’ye bu ay gelecek 2.0.4 ve 2.0.5 güncellemelerinin notlarına Bungie’nin sitesinden erişebilirsiniz.