Death Stranding gelişim sürecini tamamlayarak altın oldu

Death Stranding‘in lansmanına 1 aydan daha fazla bir zaman var ve Kojima Productions ekibi her şeyin yolunda gittiğini gösteren yeni bir dönüm noktasını kutluyor. Death Stranding resmen altın oldu. Yani geliştirme süreci tamamlandı ve artık üretime hazır.

Hideo Kojima haberi oyunun yazılı olduğu diski ve oyunu geliştiren ekibin yer aldığı mutlu bir Kojima Productions fotoğrafını Twitter profilinde paylaştı. Sadece Death Stranding ekibi değil, Amsterdam merkezli Guerrilla Games de kutlamalara katıldı. Kojima Productions, Decima Engine desteği ve kullanımı için Horizon Zero Dawn stüdyosuna teşekkür etti. İşte Kojima’nın ilk paylaşımı:

Ve bu da Guerrilla Games’e özel teşekkür paylaşımı:

Son olarak Guerrilla Games Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Hermen Hulst, Kojima Productions’ı kutlamak için Twitter’dan paylaşım yaptı:

Sony PlayStation kadar Death Stranding için de büyük bir hafta oldu. Oyunun altın olmasının yanı sıra Sony, oyuna özel olarak tasarlanmış limitli sürüm Death Stranding PS4 Pro paketini tanıttı. Özel tasarım konsol mat beyaz ve üzerinde el izleri yer alıyor. Ayrıca BB Pod’dan ilham alan turuncu bir DualShock 4 ona eşlik ediyor.

Death Stranding, 8 Kasım’da PlayStation 4’e özel olarak gelecek.