Dead or Alive 6 Mart ayına ertelendi

İlk olarak 15 Şubat 2019’da çıkması planlanan Dead or Alive 6 iki haftalık gecikmeyle 1 Mart 2019’da piyasaya sürülecek. Bu gecikme, geliştirici ekibe oyuna iyileştirmeler, dengelemeler ve düzeltmeler yapmak için biraz daha zaman kazandıracak.

Dead or Alive 6’nın yapımcısı ve yönetmeni Yohei Shimbori yakın zamanda yapıtığı bir basın açıklamasında şunları kaydetti:

“Oyunun gelişimi zaten tamamlandı. Bununla birlikte, dengesini, oynanışını ve aktarımını iyileştirmek için daha fazla zaman ayırmak istiyoruz. Sabrınıza karşılık size en iyi Dead or Alive deneyimini sunmayı vadediyoruz. Dead or Alive 6’nın gecikmesinden kaynaklanan rahatsızlıktan dolayı gerçekten üzgünüm.”

Oyun geçtiğimiz günlerde Eğlence Yazılımları Değerlendirme Kurulu (ESRB) tarafından derecelendirildi ve lansmanın yolda olduğu açık. Gecikme, dövüş oyununu bekleyenler için endişe kaynağı olmamalı.

Dead or Alive 6‘nın sürekli büyüyen kadrosunu deneyimlemek için biraz daha beklemek zorunda kalacağız. Belki de bu gecikmeyle birkaç karakter daha yeni bir fragmanla gösterilebilir. Oyun hakkında gelecek tüm haber ve güncellemelere buradan erişebilirsiniz. PlayStation 4, Xbox One ve PC için 1 Mart 2019 tarihinde gelecek büyük savaşa hazır olun.