Days Gone’ın sitesi Sarah ve Deacon’un evlilik kararıyla güncellendi

Kısa süre önce PlayStation İspanya’nın Days Gone karakterleri Sarah ve Deacon’ın düğün davetiyelerini yayıncılara göndererek bir tanıtım peşinde olduğunu açıklamıştık. Days Gone‘ın resmi web sitesi şimdi yeni ekran görüntüleri ve gönderilen davetiyelerde yer alan RSVP kodlarının girilebileceği bir bölümle güncellendi.

Ayrıca sayfanın alt kısmında çiftin hikayesi de yer alıyor:

Deacon St. John ve Sarah Whitaker ayrı dünyaların insanlarıydı: Deacon Oregon’luydu ve kırsal kesimde kaçak bir motosiklet kulübünün üyesiydi. Sarah ise Seattle’lı ve biyokimyada dereceye sahip bir botanikçiydi. Fakat tanıştıkları andan itibaren Farewell Oregon’un arka yollarında birbirlerinden ayrılamazlardı. Artık gün batımına doğru yola çıkmaya ve hayatlarının bir sonraki bölümüyle karı koca olarak yüzleşmeye hazırlar. Onları yol boyunca takip et.

Days Gone PlayStation days gone

PlayStation’ın Sevgililer Günü’ne sakladığı bir şeyler var gibi görünüyor. Days Gone’ın sitesindeki RSVP kodlarının ne getireceğini öğrenince okuyucularımızı haberdar edeceğiz.

Days Gone Sarah ve Deacon evlilik teklifi days gone

Days Gone daha önce iki kez ertelendi ve sonunda Bend Studio, Days Gone’ın PlayStation 4’e 26 Nisan 2019’da geleceğini açıkladı. Heyecanla beklenen oyun şu anda ön siparişte ve iki özel sürümle birlikte çıkacak. Days Gone’ın yayınlanan sürümlerine ve ön sipariş bonuslarına buradan erişebilirsiniz. Son olarak çiftimizden güzel bir kareyle daha kapatalım.

Days Gone Sarah ve Deacon days gone