Darksiders 3 için planlanan iki DLC paketi tanıtıldı

THQ Nordic Twitter hesabından Darksiders 3 için iki yeni DLC paketi geleceğini duyurdu.

Açıklamaya göre, The Crucible ve Keepers of the Void adlı DLC paketleri yeni bulmacalar, silahlar ve zırhlar içerecek. İki DLC paketi için de bir fiyat veya çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak geliştirici, içeriklerin Darksiders 3‘ün çıkışından kısa bir süre sonra yayınlanacağını ekledi.

Darksiders 3 DLC paketleri darksiders 3

The Crucible, Fury’yi oyunun gizemli bölgelerinde, savaşta becerilerini test etmek isteyen garip bir varlık tarafından talep edilen bir yolculuğa çıkaracak. Bu, oyuncuların düşman dalgaları ile karşı karşıya kalacağı bir Sürü Modu. Savaştaki başarı, yeni ödüller ve eşyaların kilidini açacak.

Darksiders 3’ün ikinci DLC paketi Keepers of the Void, Fury’yi şeytan tüccar Vulgrim’in emriyle Serpent Holes’a götürecek. Antik bir tehdit kendi içinde büyüyerek sıkıntı yaratacak ve oyuncuların kurtulmaya ihtiyacı var. Fury’nin yeteneklerini test etmek için yeni bulmacalar ve düşmanlar vaat ediyor. Mücadeleyi tamamlamak yeni silahların ve Abyssal Armor‘un kilidini açacak.

THQ Nordic, Temmuz ayında, oyunun iki DLC paketi alacağını açıklamış, ancak paketlerin isimlerini ya da bunlarla ilgili ayrıntıları belirtmemişti. Ayrıca her iki paket de Darksiders 3’ün Digital Deluxe Edition ve Blades & Whip Edition sürümlerinin bir parçası olarak alınabilecek.

Darksiders 3, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 27 Kasım’da piyasaya sürülecek.