Cyberpunk 2077’de yer alabilecek araçlardan biri paylaşıldı

CD Projekt Red’in Global Topluluk Yöneticisi Marcin Momot, Twitter hesabından kızıl renkte şık bir motosikletin Cyberpunk 2077 görüntüsünü paylaştı. Motosiklet gerçekten harika görünüyor ve güzelliğini tamamlayan bazı çıkartmalarla süslenmiş.

Motosikletin Cyberpunk 2077’de olup olmadığı doğrulanmasa da, Momot’un bu ilgi çekici aracı tanıtmasının bir sebebi olduğunu düşünüyoruz. Zira görsel oyundan gerçek bir görüntü ve motosiklet de uygun bir şekilde yerleştirilmiş. Oyunu satın almayı daha cazip kılan bir tanıtım olması da muhtemel. Ayrıca üzerindeki çıkartmalarla Cyberpunk 2077’deki bazı özelleştirme seçeneklerine dikkat çekilmiş de olabilir.

Paylaşıma yorum yapan bazı takipçilerin de da belirttiği gibi, bisiklet Akira’nın kahramanı Kaneda’nın motoruyla büyük benzerlik gösteriyor:

Cyberpunk 2077 önümüzdeki yılın en çok beklenen oyunlarından ve öne çıkan özelliklerinden biri de oyunculara sunacağı 3 farklı hikaye başlangıcı olacak. Oyunda ilerledikçe karakterinizin yetenek seti, görev ilerleyişini ve neler olacağını belirleyecek. Yaşam Yolları adı verilen sistemin ucu, bir bakıma detaylı bir şekilde farklı senaryolara evrilecek. Ayrıca Cyberpunk 2077’de dinamik hava koşullarının olacağı doğrulandı ve Night City’e asit yağmurları yağacağı ortaya çıktı. CD Projekt RED yeni oyununda devasa ve son derece canlı bir dünya sunacak gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye gelecek. Oyun hakkında ortaya çıkan tüm haber ve içeriklere buradan erişebilirsiniz.