Cyberpunk 2077 Fotoğraf Moduna sahip olacak

CD Projekt Red’in açık dünya RPG’si Cyberpunk 2077, ilk olarak yayınlanan E3 fragmanından itibaren övgü alıyor. Ardından özel olarak gösterilen oynanış görüntülerinin takipçilere sunulmasıyla bu ilgi daha da arttı. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanacak ve bu, pek çok hayranın katılmadığı bir seçim. Ancak oyunun resmi Twitter hesabı tarafından onaylanan fotoğraf modu belki takipçilere teselli olur.

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu ile yeni trendi takip ediyor

Fotoğraf Modu oyun topluluğunda giderek daha da popüler hale geldi. Sosyal medya odaklı çağımızda, fotoğraf modu pazarlamada önemli bir rol oynuyor. Fotoğraf modu daha fazla ilgi çekmesi nedeniyle Cyberpunk 2077‘ye yardımcı olabilir ve oyun fotoğrafçılığı becerileri için hayranlar ödüllendirebilir.

Cyberpunk 2077 cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin üçüncü şahıs oynanış sunmaması oyun topluluğunu hayal kırıklığına uğrattı. Bu durum karışık tepkilere yol açarken, geliştirici CD Projekt Red birinci şahıs bakış açısının riske değeceğini ve oyunculara daha derin bir deneyim oluşturacağını belirtiyor.

Ancak şu bir gerçek ki, oyunun sunduğu görseller büyüleyici ve dünyasının parlak renkleri, mistik atmosferi oyunu çekici kılan özelliklerin başında geliyor. Cyberpunk 2077 hakkında daha fazla haber ve içeriğe buradan erişebilirsiniz.