Crash Team Racing Nitro-Fueled sezonluk Grand Prix etkinlikleri alacak

Crash Team Racing Nitro-Fueled yakında yayınlanacak ve serinin hayranlarını sevindirecek yeni içeriklerle desteklenecek. Activision ve Beenox tüm yeni Grand Prix etkinliklerinin lansmandan sonra gerçekleşeceğini açıkladı. Bu sezonluk etkinlikler sadece oyuncuların yarış becerilerini test etmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni yarışçılar kazanmalarını sağlayacak. İlk etkinlik 3 Temmuz 2019’da gerçekleşecek ve oyuncular Tawna’yı kazanabilecek.

Her Gand Prix etkinliği yepyeni bir parkur tanıtacak. Bunlardan ilki günden geceye ilerlediğiniz, Orta Doğu’dan ilham alan Twilight Tour olarak biliniyor. Grand Prix etkinliklerinde, belirli zorlukları tamamlayarak Nitro Puanları kazanacaksınız. Nitro Göstergenizi doldururken, yeni kartlar ve kostümler gibi yeni ödüller kazanabileceksiniz. Ancak, büyük ödül yeni bir yarışçı olacak. İlk etkinlikte oyuncular ilk kez Crash Bandicoot’ta Doctor Cortex tarafından kaçırılan Tawna bandicoot‘u elde edebilecekler.

Crash Team Racing Nitro-Fueled’taki ana zorluklar Nitro Puanları kazanmak için tasarlanırken, oyuncular Grand Prix’de daha fazlasına erişebilecekler. Nitro Squad da dahil olmak üzere yeni yarışçıların kilidini açmak için oyunda kazanacağınız Wumpa Coin’leri kullanabileceksiniz. Daha önce Trophy Girls olarak bilinen bu grup podyumdan yarış pistine iniyor.

Bu Crash Team Racing Nitro-Fueled’deki tek sezonluk etkinlik olmayacak! Daha fazla karakter kazanma şansıyla lansman sonrası daha fazla Grand Prix etkinliği planlanıyor. Daha sonraki bir etkinliğin parçası olarak Ejderha Spyro‘nun Grand Prix’e ödül olarak geleceği doğrulandı. Eğer bu remaster sizin için yeterince nostaljik değilse Spyro sizi ikna edecektir.

Crash Team Racing Nitro-Fueled, 21 Haziran 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için gelecek.