Crash Team Racing’e yeni boya işleri ve düzeltmeler geldi

Crash Team Racing Nitro-Fueled yeni bir güncelleme aldı ve şu anda PS4’te indirmeye hazır. Güncelleme küçük ve önemli değişiklikler içermiyor. Oyunda Spyro Grand Prix hala aktif ancak bazı yeni kozmetikler ve birkaç pist düzeltmesi geldi. İlginç bir şekilde Beenox’un güncelleme listesinde sadece hata düzeltmeleri listelendi, bu nedenle oyuncular tarafından yapılan gözlemlerin dışında yamanın Crash Team Racing Nitro-Fueled’a özel olarak neler getirdiği belli değil.

Ayrıca Le Chaux sarısı gibi yeni boya işleri de oyuna eklendi. Oyuncular ayrıca ThunderStruck, Hot Air Skyways ve Dingo Canyon gibi pistlerde düzeltmeler gördüğünü bildirdi. Yamadan önce oyuncular bu pistlerde atlamaların avantajlarından yararlanıyorlardı ve bu da haksız bir avantaja neden oluyordu ancak artık düzeltildiler.

Crash Team Racing Nitro-Fueled 1.10 güncellemesi yalnızca 100 MB civarında. Bu nedenle çığır açan değişiklikler beklemeyin.

Crash Team Racing Nitro-Fueled satış listelerinde ve eleştirel olarak oldukça başarılı oldu. Lansman sonrasındaki ilk haftalarda satış listelerinin zirvesini bırakmadı ve özellikle 10 Ağustos haftasında İngiltere’de GTA 5’i bile sollayarak önemli bir atılım yaptı.

Aynı zamanda Activision ve Beenox oyunu son Back N. Time Grand Prix gibi ücretsiz güncellemelerle destekleme konusunda da iyi iş çıkardı. Bu temalı etkinlik oyuncuları tarih öncesi zamanlara götürmüş ve T.Rex, Crash ve Coco’nun bebek versiyonlarını oyuna getirmişti.

Crash Team Racing Nitro-Fueled için gelecek tüm haber ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.