CoD: Modern Warfare Beta’ya 32v32 Ground War modu gelecek

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare Beta’ya önümüzdeki hafta sonu 32v32 Ground War modunu ekleyeceğini oyun içi Günün Mesajı aracılığıyla açıkladı. Oyun 21 Eylül Cumartesi gününden itibaren tüm platformlarda açık betaya girecek ve tüm oyuncular geniş bir çok oyunculu deneyime kavuşacaklar.

İşte Infinity Ward’ın Call of Duty: Modern Warfare’den yaptığı duyuru:

“Call of Duty: Modern Warfare Beta’yı oynadığınız için teşekkür ederiz! Umarız şu ana kadar size sunduğumuz her şeyden keyif alıyorsunuzdur, ancak henüz bitmedi! 21 Eylül Cumartesi günü Beta’nın ikinci hafta sonu boyunca çok oyunculu deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacağız. Yeni bir harita olan Karst River Quarry üzerinde yer alan yeni mod Ground War’da 32v32 savaşa gireceksiniz.”

Ayrıca Infinity Ward Reddit aracılığıyla şu anda araştırmakta olduğu geri bildirimlerin listesini paylaştı ve Call of Duty: Modern Warfare beta süresince ortaya çıkan popüler tartışmalar hakkında yorum yaptı:

Güdümlü Füze: Kamera ilk konuşlandırma sahnesinde durağan kalacak ve aşağıdaki harita ve düşman hedeflerini doğru göstermiyor. Bir kez füzenin kontrolünü ele geçirdikten sonra kontrol edilmesi zorlaşabiliyor. Bu şu anda araştırılıyor.

Yeniden Doğma ve Görseller: Yeniden doğma şu anda bazı haritalarda tutarsız. Bu nedenle videolarınızı ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yeniden doğma sistemini takip etmeye devam edeceğiz ve herhangi bir değişiklik yaparsak sizi güncelleyeceğiz. Ayrıca karanlık odaları bir binanın dışından nasıl gördüğünüz (veya tam tersi) gibi haritanın çeşitli bölgelerinde ışıklandırmayı ve pozlamayı da inceleyeceğiz.

Araçlar ve Yerleştirilebilir Siperlerden Geçme: Karakter modelleri şu anda boşluklar arasında ve bazı durumlarda Konuşlandırılabilir Siper Yükseltmesi kullanılırken araçlarda kesiliyor. Bu hata şu anda araştırılıyor.

Semtex Bombası: Semtex bombası bir kapıya takıldığında patlamıyor ve bombası simgesi ekranda kalıyor. Beta’nın ikinci hafta sonunda düzeltilecek.

Silahlardaki Duman Efekti: Bir silahın ateşlenmesinden sonraki duman etkisi şu anda oyun içi gösterilmiyor. Lansmanda düzeltilecek.

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC’ye gelecek. Serinin hikaye moduyla geri dönecek yeni oyunu hakkında tüm detayları buradan takip edebilirsiniz.