Call of Duty: Modern Warfare’in 2v2 Gunfight modu tanıtıldı

Call of Duty: Modern Warfare bugüne kadar hep hikayesiyle gündeme geldi. Diğer yandan oyunda 2v2 çok oyunculu modun olacağı doğrulanmıştı. Infinity Ward YouTube kanalında modun 4K videosunu yayınladı.

Aşağıda izleyebileceğiniz görüntüler geçen hafta yapılan ilk yayında sunulan içeriğin tümünü gösteriyor. Gunfight modunun oynanış videosu yeni olarak sınıflandırılsa da, yayına göre sadece facecam ve yorumlar yok. Yine de yaklaşık 6 dakikalık tanıtımda mod, silahlar, haritalar ve daha fazlası gösteriliyor. Ayrıca yayınlar biraz yanıltıcı olabildiğinden Call of Duty: Modern Warfare’i ilk kez 4K kalitesinde görmek güzel. Oyunu PlayStation 4 Pro’da oynuyormuşçasına incelemek istiyorsanız işte 2v2 Gunfight modundan görüntüler:

Infinity Ward başlangıçta Call of Duty: Modern Warfare hakkında ağzı sıkı davrandı. Ancak oyunun duyurulmasının ardından birçok yeni bilgi ortaya çıktı. Geliştiriciler oyunun üzerindeki perdeyi yavaş yavaş kaldırıyor. Daha önce oyunun hikayesinin savaşın gerçekçi yönlerini ele alacağı, kooperatif Spec Ops moduyla geleceği ve bazı oynanış mekaniklerine dair bilgiler açığa çıktı. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Modern Warfare’in battle royale moduyla geleceği söylentilere konu olmuştu.

Call of Duty: Modern Warfare, 25 Ekim 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yayınlanacak.