Call of Duty mobil uygulaması iOS ve Android’de çıktı!

Activision, Call of Duty Companion App takip ve izleme uygulamasının iOS ve Android cihazlar için yayınlandığını açıkladı.

Activision Games Blog‘daki duyuruya göre ücretsiz uygulama Call of Duty: Black Ops 4‘ün üç ana modu (Blackout, Zombies ve çok oyunculu) ve Call of Duty: WWII‘nin çok oyunculu modlarındaki istatistikleri izliyor.

Uygulama oyunculara performansları ve takip etmeleri için “kişiselleştirilmiş” ipuçları ile oyunculara haftalık raporlar sağlıyor. Ayrıca oyuncuların maçlardaki “her mermi ve hareketi” izlemelerine izin veriyor, böylece önceki oyun oturumlarını analiz edebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4 Companion Uygulaması call of duty

Call of Duty uygulaması için yeni özellikler yolda

Call of Duty tamamlayıcı uygulaması ayrıca arkadaşlarınızın istatistiklerini de izlemenize ve 20’ye kadar oyuncu ile takım oluşturmanıza olanak sağlıyor. Takımlar daha sonra haftalık hedefleri tamamlayarak oyun içi ödüller kazanabiliyorlar. Activision ayrıca popüler kontrol cihazı aksesuar şirketi olan KontrolFreek gibi ortaklarından gerçek dünya ödüllerini tanıttı.

Activision’dan Monte Lutz, yayıncının gelecekte yerelleştirme, donanım editörü ve sohbet de dahil olmak üzere yeni özellikler eklemeye devam edeceğini belirtti.

Diğer bir habere göre Call of Duty: Black Ops 4‘e dün yayınlanan bir güncelleme ile mikro ödemeler dahil oldu. Oyuncular artık COD puanlarını harcayarak oyun içi alışverişler yapabilecekler.

İndirme Linkleri: Android, iOS