Call of Duty: Black Ops 4’ün ‘Signature Weapons’ sistemi tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops 4, nişancı serisine Signature Weapons (İmzalı Silahlar) adlı yeni bir sistem sunuyor.

Oyundaki temel silahların kozmetik çeşitleri Activision blog yazısında açıklandı; kendi hedefleri ve ödülleri ile geliyorlar.

Signature Weapons oynanışa etki etmeyecek

Yayıncı, İmzalı Silahların Call of Duty: Black Ops 4‘te herhangi farklı bir statüsü bulunmadığını vurguladı ve tam olarak temel silahların benzerleri olarak belirtildi. Signature Weapons, temel silahların süper gösterişli versiyonları olacak.

Signature Weapons’un son Mastercraft versiyona ulaşmaları için kozmetik ödüllerin kilidi açacak hedefler tamamlanmalı. Activision, bu hedeflerin içeriğini açıklamadı, ancak Mastercraft İmzalı bir silah elde etmek için oyuna önemli miktarda zaman ayırmanız gerekecek.

Bazı İmzalı Silahlar Call of Duty: Black Ops 4’ün özel sürümlerinde sunulacak. Örneğin, Digital Deluxe, Digital Deluxe Enhanced, Pro Edition veya Mystery Box Edition’ı satın alırsanız, MX-9 İmzalı Silahını oyunun yayınlandığı ilk gün elde edebileceksiniz.

Call of Duty: Black Ops 4 Signature Weapons MX-9 call of duty

Signature Weapons, Call of Duty: Black Ops 4’ü çekici kılan özelliklerden biri olarak sunuluyor. İşe yarayacak mı göreceğiz.