Call of Duty: Black Ops 4’e iki yeni harita seçeneği gelecek!

Harita seçenekleri Call of Duty hayranlarına yabancı değil. 2016’da yayınlanan Modern Warfare Remastered haritaların mevsimsel versiyonunu sunmuştu. Call of Duty: Black Ops 4’ün dahili dosyalarında iki farklı harita varyantı bulundu ve bu özellik yakında gelecek gibi görünüyor.

Sızıntı Call of Duty videolarıyla bilinen YouTuber NerosCinema tarafından ortaya atıldı. Videoda oyuna yapılan son güncellemeden sonra eklenen iki yeni harita seçeneği Firing Range Night ve Seaside Sunset gösterildi.

Haritalar Call of Duty: Black Ops 4‘e gelen harita seçeneklerinin ilk örneği olacak. Ancak oyuna eklenen ilk harita değiller. Geçtiğimiz haftalarda Nuketown haritası PlayStation 4 oyuncuları için geldi ve iki gün önce de Xbox One ve PC oyuncuları için yayınlandı.

Yeni haritalar Firing Range Night ve Seaside Sunset muhtemelen yeni bir etkinliğin parçası olacaklar. Adından da anlaşılacağı gibi, ilki Firing Range haritası için bir gece teması, ikincisi ise Seaside haritasının gün batımı ve yağmurlu versiyonu.

Call of Duty: Black Ops 4‘ün yeni harita seçenekleriyle ilgili ayrıntılar yakında ortaya çıkacaktır. O zamana kadar takipte kalın.