Black Ops 4’ün Blackout modu için ilk oynanış fragmanı yayınlandı

Activision, Call of Duty: Black Ops 4‘ün yeni battle royale modu Blackout için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Oldukça hızlı, eğlenceli ve aksiyon dolu görünüyor.

Black Ops 4’ün en iddialı modu Blackout olabilir!

Treyarch’ın Blackout‘la ilgili ilk açıklamaları iddialı bir battle royale deneyimine işaret ediyordu ve Call of Duty geçmişinden izlere yer veren yeni oynanış fragmanında da kesinlikle öyle görünüyor. Hızlı ve öfkeli araçlar, wing suit’ler, kancalar, maymun bombaları ve hatta zombiler de aksiyona dahil. Tanıdık yüzler, tanıdık yerler, en çok da hareket var.

Blackout’un 80 kişilik battle royale modu geniş silah, donanım ve araç yelpazesi ile yoğun bir kara, hava ve deniz savaşı sunuyor.

Call of Duty: Black Ops 4‘ün battle royale haritasını merak ediyorsanız, Treyach kısa bir süre önce “Call of Duty tarihindeki en büyük harita” olarak tanımladığı haritayı paylaştı:

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout haritası black ops 4

Oyuncular, Activision’un açıkladığı 10 Eylül Pazartesi günü itibariyle, Call of Duty: Black Ops 4‘ün Blackout modu özel beta sürümünü deneme şansı yakalayacaklar. Beta sürümü hakkında ayrıntılı bilgiye Black Ops4’ün resmi sitesinden ulaşılabilir.