Call of Duty: Black Ops 4 Beta sürpriz bir modla dönecek!

Call of Duty: Black Ops 4‘ün PlayStation 4’e özel multiplayer betasının ilk kısmı sona erdi. Treyarch şimdi betanın PlayStation 4, PC ve Xbox One için 10 Ağustos 2018’de düzenlenecek bir sonraki aşaması için hazırlanıyor.

Call of Duty: Black Ops 4 Beta yeni bir modla dönecek

Call of Duty: Black Ops 4‘ün resmi Reddit sayfasındaki güncellemede, Treyarch katılımcılara teşekkür etti. Ek olarak, bir sonraki bölümle ilgili ayrıntıları sundu. Görünüşe göre, bir sonraki beta içerik grubu “gizli yeni mod” içerecek.

Treyarch’ın açıkladığı yaklaşan güncellemenin önizlemesi; yeni içeriklerin yanı sıra daha büyük ölçekli sorunları ele alacak. Ekibin betadan elde ettiği verilere dayanarak ek ayarlamalar geleceğini de ima etti. Scorestreaks, hareket, haritalar / modlar, uzman silah / teçhizatları ve zırh özellikleri güncellenecek.

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout beta call of duty

Call of Duty: Black Ops 4 beta güncellemesinin yeni içeriği ile ilgili olarak açıklama şöyle devam ediyor:

“Bu cuma (PS4 / XB1 / PC) başlayacak ikinci Beta etkinliği ile geri döneceğiz ve görmek isteyeceğiniz birkaç yeni öğeye yer vereceğiz. Muhtemelen beta fragmanında gördüğünüz yeni haritayı, yeni gizli modu, yeni XP etkinliklerinden kesinlikle bahsetmeyeceğiz.”

Yeni gizli mod, Call of Duty: Black Ops 4’ün battle royale modu Blackout‘a referans olabilir. Ancak, Treyarch daha önce Blackout için düzenlenecek betanın Eylül 2018’de geleceğini açıkladığı için, stüdyo başka bir sürpriz planlıyor olabilir. Neyseki yakında neler olacağını öğreneceğiz.