Call of Duty Black Ops 4 beta, yeni Heist moduyla döndü

Geliştirici Treyarch, Xbox One, PC ve PS4 yayınlanan oyunun son betasının bir parçası olarak Call of Duty Black Ops 4 için yepyeni bir mod olan Heist‘i sundu.

PS4 oyuncuları için ikinci, Xbox One ve PC için ilk beta başladı ve 13 Ağustos’ta TSİ 20.00’da sona erecek. Betayı konsollarda oynamak için oyuncuların Call of Duty Black Ops 4‘ü ön sipariş vermiş olmaları gerekiyor.

Oyunu PC’de ön sipariş vermiş olanlar, 24 saatlik önceden betaya başladılar ve diğer oyuncular bugün saat 20.00’da battle.net açık beta etkinliğinin bir parçası olarak katılabilirler. Daha fazla bilgiye Activision’ın blogundan erişebilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 4’ün yeni oyun modu Heist!

Call of Duty Black Ops 4’ün son beta sürümü; Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search and Destroy ve Control modlarını içerecek. Bu hafta Treyarch’ın parti oyunu ve daha derin, daha taktiksel bir rekabet deneyimi arasında bir denge olarak tanımladığı Heist oyuna dahil oluyor. Bu, 5’er oyuncudan oluşan iki takımın, bir para çantasını bulmaya ve taşımaya çalışacağı turlardan oluşuyor.

Call of Duty Black Ops 4 call of duty black ops 4

Heist’te sağlık ve cephane sınırlı, oyuncuların sadece bir canı var (Black Ops 4’ün yeni battle royale modu Blackout’ta olduğu gibi) ve mevcut ekipmanlar oyunda yasaklanıyor. Bunun yerine, tüm oyuncular tabanca ile başlayarak, oyun sırasında daha güçlü donanım ve silah satın almak için kazandıkları parayı kullanabilecekler.

Call of Duty Black Ops 4‘ün ikinci beta sürümü, geliştiricinin son canlı yayınında ayrıntılı olarak sunduğu gibi, geçen haftaki PS4 betasından gelen geri bildirimlere dayanarak; yeniden doğma, hareket mekaniği ve silahlar da dahil olmak üzere, oyunun tüm alanlarındaki değişiklikleri ve yenilikleri bir araya getirecek.