Breaking Bad’in yıldızı, Far Cry serisinin yeni kötüsü olabilir

Giancarlo Esposito, Disney’in sevilen dizisi Mandalorian ve Breaking Bad’deki başarılı rolüyle tanınıyor. Ünlü aktör, şimdi de Far Cry olabileceği iddia edilen yeni bir oyun projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Kötü adamları canlandırmadaki başarısı göz önüne alındığında bu ihtimal uzak değil.

Esposito, Collider ile yapılan röportajda hareket yakalamanın zorlukları hakkında konuştu ve henüz açıklayamayacağı bir oyun projesinde rol aldığını belirtti. Üzerinde çalıştığı oyunun çok büyük bir proje olduğunu belirten aktör, COVID-19 salgınının Zoom ve diğer çevrimiçi yöntemlerle yeni bir oyunculuk tarzına yol açtığını söyledi. Esposito oyunun adını vermese de Far Cry serisinin kötü adamı olmaya yakın görünüyor.

Far Cry’ın karizmatik kötü karakterlerine bir yenisi daha eklenebilir

far cry 6 ubisoft far cry

Sonuçta Far Cry, kötü karakterlerin öne çıktığı, ikonik bir oyun serisi ve onları tasvir eden aktörler artık sadece karakterlerin adıyla anılıyor. Far Cry 3’teki Vaas, Far Cry 4’teki Pagan Min ve Far Cry 5‘teki Joseph Seed unutulmaz performanslarıyla akıllarda yer etti. Bu karakterler, oyunlara yön veren karizmatik ve nefret edilen kötülerdi. Belki Esposito ile Far Cry serisi yeni bir efsane kazanabilir.

Far Cry olduğu iddia edilen yeni oyun, Esposito’nun ilk oyunu olmayacak. Ünlü aktör daha önce Payday 2‘de The Dentist’i oynamış ve karakter için ses ve hareket yakalama çalışmalarında yer almıştı.