Borderlands 3’ün kutu sanatı ve çıkış tarihi ortaya çıktı

Uzun zamandır süregelen sızıntıların ve söylentilerin ardından, geliştirici Gearbox, Borderlands 3‘ün kutu sanatını ve çıkış tarihini resmi olarak duyurdu. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan tarihi doğrulandı, bir sonraki Borderlands oyunu 13 Eylül 2019’da PlayStation 4, PC ve Xbox One’a gelecek.

Önceki iki oyunun aksine Borderlands 3 kutu sanatı oldukça dolu görünüyor. Güller, silahlar ve çarpıcı renklerle klasik Psycho yine kapakta yerini alacak. En çarpıcı detaylardan biri de bu sefer karakterimiz parmağıyla tabanca işareti yapmıyor.

Gearbox sonunda hem kapak resmi hem de çıkış tarihi yer alan yepyeni bir fragmanla haberi duyurdu:

İşte Borderlands 3‘ün kutu tasarımı:

Borderlands 3 kutu sanatı borderlands 3

Ayrıca yeni Sığınak Avcılarının isimleri de doğrulandı: Moze, Flak, Amara ve Zane. Gearbox 1 Mayıs’ta gerçekleşecek etkinlikte her bir karakterin çeşitli yeteneklerini ve becerilerini daha fazla ortaya çıkaracak. Buna ek olarak fragman yeni kötüler Calypso Twins‘e de bakış sundu.

Borderlands 3 ön siparişleri resmi web sitesinde yayınlandı ve oyuncuların Gold Weapons Skin Pack‘e erişmelerini sağlayacak. Bununla birlikte, daha önce sızdırılan Deluxe Edition, Super Deluxe Edition ve Diamond Loot Chest Collector’s Edition hakkında ayrıntılar henüz stüdyo tarafından onaylanmadı. Wario64’ten gelen bir tweet’e göre Borderlands 3 Collector’s Edition; kumaş bir harita, çelik kutu, elmas ganimet sandığı replikası ve daha fazlasını sunacak.