Black Ops 4’e yeni Zombi içeriği ve Blackout modları geliyor

Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4‘ün 15 Ocak’ta yayınlanması planlanan ve oyunun 115 Gün Kutlama Etkinliği’nin (115 Day Celebration) başlangıcına işaret eden bir sonraki güncellemesi için önizleme sundu.

Black Ops 4 1.11 güncellemesi, Zombiler için Elixir dengeleme güncellemelerinin yanı sıra, PlayStation 4’te yeni Gauntlets ve üç yeni Epic Elixir ekleyecek. Treyarch ayrıca bazı yeni Karışımları da test ediyor ve önümüzdeki birkaç ay boyunca moda gelecek yeni içeriğin detaylandırılacağını belirtti.

Black Ops 4’ün 115 Gün Kutlama Etkinliği, 15 Ocak TSİ 21.00’da Zombies 2XP, Zombies 2X Weapon XP ve 2X Nebulium Plasma ile tüm platformlarda başlayacak ve 18 Ocak’ta sona erecek.

Treyarch gelecek hafta için iki yeni sınırlı süreli modun geleceğini de ekledi ve “yakında daha fazla Blackout haberi geleceğini” açıkladı. 1.11 Güncellemesi, Black Ops Pass sahipleri için Elevation ve Madagaskar’ı çok oyunculu tam harita rotasyonuna ekleyecek. Geliştirici ilerde rotasyona yeni çok oyunculu haritalar da ekleyecek.

Yukarıdakilere ek olarak, rotasyon özellikli oyunlardan oluşan “yeni bir modun” gelecek hafta başlayarak çok oyunculu moda geleceğini açıkladı. Bu mod ayrıca kararlılık düzeltmeleri ve kalite iyileştirmeleri alacak şekilde ayarlandı.

Call of Duty: Black Ops 4 güncellemesinin detaylı yama notları önümüzdeki hafta başında yayınlanacak. Takipte kalın. Black Ops 4, PS4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut. Oyun hakkında daha fazla bilgi için son haberlere göz atın.