Beyond Good and Evil 2 sürekli internet bağlantısı gerektirecek

Ubisoft, yeni geliştirici güncellemesinde, Beyond Good and Evil 2‘nin, oyuncular yalnız bir maceraya atılmayı seçse bile sürekli internet bağlantısı gerektireceğini doğruladı. Geçtiğimiz sene geliştirici kullanıcıları çevrimiçi ortama zorlamak istemediğini söylemişti.

Ubisoft, bir takipçi sorusuna cevap olarak: “Beyond Good and Evil 2, zengin kooperatif ve kesintisiz deneyime sahip çevrimiçi, çok oyunculu bir oyun. Dolayısıyla, oyun sorunsuz bir navigasyona sahip, dinamik güncellemeler alacak ve arkadaşlarınızla oynanabilecek bir oyun olacak (ki Space Pirate olarak oynadığınızda kesinlikle daha iyi!). Bununla birlikte, kooperatif oyun seçme şansı olduğundan, Space Pirate olarak Beyond Good and Evil 2’yi solo oyununun ötesinde oynamak kesinlikle mümkün.” açıklamasını yaptı.

Her ne kadar internet gereksinimi pek de şaşırtıcı olmasa da, Ubisoft’un duruşunu neden değiştirdiği henüz belli değil.

Beyond Good and Evil 2 uzakdoğu kültürü beyond good and evil 2

Ubisoft soru ve cevap oturumunda Hint ve Çin kültürlerinin, Beyond Good and Evil 2’de büyük rol oynayacağını ortaya koydu. Geliştiriciler ayrıca yeraltı kültürlerini keşfetmeyi de planlıyorlar. Stüdyo, “En genişi Space Pirates (Uzay Korsanları) tarafından değil, aynı zamanda kendi inançlarına ve mitlerine sahip olan Hybrids (Melezler) tarafından taşınacak.” dedi. Keşfetmeyi sevenler, Sistem 3’ün gezegenlerinde, yer altı galerilerinde uçabilecekler.

Beyond Good and Evil 2’nin çıkış tarihi ve platformları henüz açıklanmadı.