Battlefield 5’e Doğru, Battlefield 1 Premium Pass ücretsiz!

EA ve DICE, Battlefield 5’e Doğru süreci ile Battlefield 1 genişlemelerini, ana oyun sahiplerine lansmana kadar ücretsiz olarak sunacaktı. Duyuru, lansman tarihi 19 Ekim olduğu zaman yapılmıştı, ancak planlar değiştiği için ödüller de değişti.

Battlefield 5’e Doğru, ücretsiz içerikler sunmaya devam ediyor

Battlefield 1 Premium Pass 11 Eylül’de Açık Beta’nın bitişiyle başlayarak, 18 Eylül tarihine kadar tüm BF1 oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak ve 4 genişlemeye de erişim izni verilecek. Premium Pass; 16 harita, 20 silah, yeni modlar ve daha fazlasını içeriyor.

Premium Pass, Battlefield 1’in tüm lansman sonrası içeriğini barındırıyor ve ücretsiz sunulmaları Kasım ayında gelecek Battlefield 5 öncesi harika bir başlangıç.

Battlefield 5 Açık Beta battlefield 5

Bu arada Battlefield 5 Açık Beta için Erken Erişim bugün başladı. Tarihleri yeniden hatırlatalım:Batt

Açık Beta ön yüklemesi
3 Eylül, 11.00 TSİ (11.00 CET)

Açık Beta Erken Erişim tarihi
4 Eylül, 11.00 TSİ (10.00 CET)

Açık Beta’nın tüm oyuncular için başlangıç tarihi
6 Eylül, 11.00 TSİ (10.00 CET)

Açık Beta sonu
12 Eylül, 03.00 TSİ (16.00 CET)

Battlefield 5 Açık Beta‘da Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’ne katılıp (9 Eylül’den önce) verilen görevleri tamamlayarak benzersiz Tides of War Beta Künyesini kazanabilirsiniz.

Battlefield hayranları için planlanan diğer hediyeler ve topluluk etkinlikleri de olacak. Oyuncular belirli günlerde serinin önceki oyunlarını oynayarak silah kaplamaları ve künyeler kazanacaklar.