Battlefield 5’ten 135 sayfa uzunluğunda ilk gün yaması!

İlk gün yaması özellikle büyük AAA oyunlar arasında beklenen bir şey haline geldi ve heyecanla beklenen Battlefield 5 de istisna olmayacak. Battlefield hayranları yeni oyun için dolu dolu bir yama bekleyebilirler.

DICE’ın Çok Oyunculu modunun Yapımcısı David Sirland’ın Twitter’da yaptığı paylaşıma göre Battlefield 5’in ilk gün yaması 135 sayfa, 22653 kelime ve 136299 karakter uzunluğunda olacak!

Ayrıca bir takipçinin içeriğin video formatında olmasının daha kolay olabileceğini belirtmesi üzerine, Sirland böyle bir çözümün daha fazla zaman alacağını söyledi. Başka soruyu ele alan Sirland DICE’ın 8 Kasım 2018 tarihine kadar yama notlarının hazır olmasını umduğunu da sözlerine ekledi.

Sayfa sayısı gösterge ise Battlefield 5‘in ilk gün yaması oldukça büyük olabilir. Neyse ki, ön yükleme süreci oyuncuların ana oyunu önceden indirmesini sağlayarak onları büyük bir yükten kurtaracak.

Battlefield 5 PlayStation 4, PC ve Xbox One için 20 Kasım 2018’de gelecek. Oyunun Battle Royale modu Firestorm Mart 2019’da yayınlanacak.