Assassin’s Creed Odyssey’in geliştirme süreci tamamlandı

Assassin’s Creed Odyssey artık satışa hazır! Oyunun resmi Twitter sayfası yaklaşan antik Yunanistan temalı oyununun altın seviyesine ulaştığını doğruladı. Esas olarak bu durum, temel oyun üzerindeki çalışmaların tamamlandığı ve üreticilere gönderilebileceği anlamına geliyor.

Elbette, geliştiricilerin oyunu bırakacağı anlamına gelmiyor. Muhtemelen oyun üzerinde düzeltmeler yapmaya devam edeceklerdir. Ancak, Assassin’s Creed Odyssey artık oynanabilir.

Assassin’s Creed Odyssey artık son düzlükte

Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim 2018’de geliyor, bu yüzden şaşırtıcı bir haber değil. Ancak, Antik Yunanistan’ı keşfetmeyi bekleyenler için dikkate değer. Serinin en yeni oyunu, uzun bir değişiklik listesi ile gelecek. Geliştiricilere göre, oyun tamamen bir RPG’ye dönüştürülüyor. Oyuncu seçimleri, seçilen karaktere göre şekillenecek çekirdek bir kavram olarak tanıtılıyor.

2018 ve 2019 Odyssey’in yılı olacak. Ubisoft, geçtiğimiz günlerde iki bölümlü hikaye içerecek sezon geçişini detaylandırdı. Seri 2019’da dinlenecek, ancak Assassin’s Creed Odyssey birçok içerik sunacak.