Apex Legends 3. Sezon ve yeni efsane Crypto duyuruldu

Apex Legends 3. Sezon ve yeni efsane Crypto duyuruldu
Apex Legends'in 3. Sezonu Meltdown 1 Ekim'de başlayacak ve yeni efsane Crypto, yeni Battle Pass ve 2. Dereceli serisiyle (Ranked Series) gelecek. Yeni sezonla gelecek karaktere bakılırsa bu zamana kadar gördüğümüz sızıntıların doğru...

Apex Legends'in 3. Sezonu Meltdown 1 Ekim'de başlayacak ve yeni efsane Crypto, yeni Battle Pass ve 2. Dereceli serisiyle (Ranked Series) gelecek. Yeni sezonla gelecek karaktere bakılırsa bu zamana kadar gördüğümüz sızıntıların doğru çıktığı görülüyor. Apex Legends'in bir sonraki efsanesi Crypto olacak ve yeni sezon geçtiğimiz ay düzenlenen GameStop konferansında da sızdırılan yepyeni bir silahı oyuna ekleyecek.

Veri madencilerinden gelen bilgilere göre Crypto'nun yeteneklerinden biri çatışmadan uzak durmak ve strateji belirleyebilmek için özel gözetleme dronelarını kullanacak. Respawn aynı zamanda Efsanelerinden bazılarına arka plan oluşturmak için 'Stories from the Outland' serisinin bir parçası olarak yeni bir Crypto fragmanı paylaştı.

Fragmanda Crypto'yu Apex Legends efsanesi olmadan önce, muhtemelen kız kardeşi olan Mila Alexander ile görüyoruz. King's Canyon için veri tabanında garip bir güvenlik protokolü bulduktan sonra Mila dosyanın şifresini çözmek için Crypto'ya yeni arayüz paketini kullanmayı öneriyor. Mila'nın hack yazılımını kullandığında ortaya çıkan sembole dayanarak, Crypto'nun King's Canyon'a saldırmak için kullandığı program Mila tarafından yapıldı. Ancak Crypto'nun daha önce fragman ve sızıntılara da konu olan Labs bölgesindeki terminalleri hacklemesine neyin neden olduğunu açıklamıyor.

Mila algoritmasını para kazanmak için kullanmak istemesine rağmen, Crypto bunu yapmanın çok tehlikeli olacağını düşünüyor. Ardından Mila gidiyor ve Crypto uyuyor. Ancak uyandığında Mila'nın kaçırıldığını ve öldürüldüğünü (Crypto uyurken gizlice girip algoritmayı çalan biri tarafından) ve Syndicate'in katili tutuklamak için yola çıktığını görüyor. Katil ise Crypto olarak bildiriliyor! Crypto kaçıyor ve hayatını mahvedenlere karşı intikam yemini ediyor. Tanınmamak ve hayatta kalmak için sibernetik implantlarla donatılmış için yeni bir görünüme bürünüyor. Bu, Crypto'nun Kings Canyon'a neden saldırdığını açıklayabilir. Çünkü Syndicate Apex Legends oyunlarını yaratan ve idare eeden yönetim organı.

Apex Legends'e 1 Ekim'de gelen tek yenilik Crypto değil. 3. Sezon Meltdown yeni bir battle pass sunacak ve oyunculara Efsanevi kostümler de dahil olmak üzere 100'den fazla yeni eşya kazandıracak. Titanfall evreninde Titan'ları öldürmek için kullanılan Charge Rifle da oyuna eklenecek ve yeni bir Dereceli Serisi uygulanacak. Respawn, Apex Legends 3. Sezon ile ilgili daha ayrıntıların yakında geleceğini belirtiyor.

Apex Legends için gelecek haber ve güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir