Apex Legends’e gelebilecek yeni karakterler ortaya çıktı!

Apex Legends hakkında ortaya atılan yeni bir sızıntı eğer doğruysa; oyun gün geçtikçe sürprizini kaybediyor denebilir. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca veri madencileri L-Star silahının görüntüleri ve gelecek 10 karakterin modellemeleri de dahil olmak üzere birçok bilgi ortaya çıkardı.

Ancak Respawn’a göre, oyuncular bu bilgilerin hiçbirini doğru bir kaynak olarak ele almamalılar.

Respawn Entertainment’ın topluluk yöneticisi Reddit‘te: “Çok eski ya da geçmişte deneyip ve vazgeçtiğimiz şeyler var. Tasarım sürecimizde bir çok prototip yapıyor ve fikirler yürütüyoruz. Bazılarının hala hala Apex Legends için üzerinde çalıştığımız şeyler olduğunu unutmayın.” diyerek sızıntıların doğru olmayabileceğini vurguladı.

“Bu bilgileri bulmak hiçbir zaman ortaya çıkacağını doğrulamıyor. En iyi ihtimalle bu tarz gönderilere söylenti olarak bakmalısınız ve bir sonraki yeniliğin ne olduğunu göstermeye hazır olduğumuzda gerçek bilgi bizden gelecektir.”

İşte zamanla Apex Legends‘e geleceği iddia edilen yeni karakterler:

Apex Legends karakter sızıntıları apex legends

En azından geleceği kesin gibi görünen sızıntılardan biri de gelecek efsanenin Octane olacağı. Dün birkaç Origin kullanıcısı Sezon 1 Battle Pass tanıtımının Apex Legends sayfasında göründüğünü bildirdi. Origin kısa süre sonra kaldırsa da arka planda Octane’ın yer aldığı resmin ekran görüntüsünü almayı başardılar. Muhtemelen Battle Pass ile birlikte gelecek yeni karakteri yakında göreceğiz.

Apex Legends‘in yeni karakterleriyle ilgili bilgiler heyecan verici olsa da, bu görüntülerin erken prototipler veya yer tutucular olabileceğini, tamamlanan içeriklerin tamamen farklı olabileceğini belirtmekte fayda var.