Apex Legends 9. Sezonda tonlarca Titanfall içeriği alacak

Apex Legends 9. Sezonda tonlarca Titanfall içeriği alacak
Apex Legends, Titanfall ile aynı evrende geçiyor ve popüler battle royale oyunu yakında daha fazla Titanfall içeriği alacak. Oyun yönetmeni Chad Grenier, Apex Legends'ın 9. sezonda tonlarca Titanfall içeriği alacağını doğruladı,...

Apex Legends, Titanfall ile aynı evrende geçiyor ve popüler battle royale oyunu yakında daha fazla Titanfall içeriği alacak. Oyun yönetmeni Chad Grenier, Apex Legends'ın 9. sezonda tonlarca Titanfall içeriği alacağını doğruladı, ancak daha sonra bunların Titanları içermeyeceğini doğruladı.

Baş yazar Ashley Reed de Titanfall'u Apex Legends'a entegre etmeye çalıştıklarını doğruladı çünkü battle royale oyunu, Titanfall'un anlattığı savaş sonrasında neler olduğunu anlatıyor. Bu nedenle Titanfall, evrenin büyük ölçüde bir parçası. Grenier, 9. sezon içeriğinin ne olabileceğinin ayrıntılarına girmemiş olsa da, Reed harika şeyler olacağını vadetti.

Titanlar, farklı bir mod ile Apex Legends'a dahil edilebilir

Apex Legends, Titanfall

Respawn, önceki sezonlarda da Titanfall içeriğini Apex Legends'a entegre ediyordu ve seriden birçok silahı oyuna taşıdı. Bununla birlikte Grenier, 9. sezon içeriğinin Titanları içermeyeceğini ve onları en azından mevcut yol haritasında battle royale oyununa ekleme planları olmadığını söyledi. Ancak son raporlar aksini gösteriyor. Kuben Blisk adlı yeni bir karakterin, sızdırılan test görüntülerinde bir titan çağırdığı görüldü.

Görüntülerde çağırılan titan, otomatik silahıyla mermiler ateşliyor, çevredeki alanı tarıyor ve sonunda kendi kendini imha ediyor. Grenier daha sonra Titanların oyunda başka bir modda görünmeyeceği anlamına gelmediğini söyledi. Belki de geliştirici oyunu battle royale'in ötesine taşırsa Titanlar oyunun bir parçası olabilir. Sızdırılan karakterin Titan çağırdığı görüntüleri buradan izleyebilirsiniz.

Bu arada Apex Legends 8. Sezon patlayıcı uzmanı yeni efsane Fuse, yeni silah 30-30 Repeater, Altın seviye şarjörler ve King's Canyon haritasında ciddi değişikliklerle devam ediyor. Yeni sezonun önümüzdeki ay başlaması bekleniyor. Öte yandan EA, oyunu yeni platformlara yaymak ve Apex Legends Mobile ile daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyor. Bunlar, oyunun 10 yıllık planının bir parçası ve Respawn, yakın zamanda devam oyunu geliştirmeyi düşünmüyor.