Anthem’in Kapalı Alfa tarihi belli oldu

EA, BioWare’in yaklaşan çok oyunculu uzay temalı nişancısı Anthem için kapalı alfanın 8 Aralık’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için başlayacağını açıkladı.

EA, 8 Aralık ile 9 Aralık tarihleri arasında sürecek kapalı alfa etkinliğinin oyuncuların oyunu deneyimleme fırsatı olduğunu söylese de, BioWare’in “eşleşme ve sunucu yükü gibi etkenler üzerinde çalışacağı konusunda uyardı. Bu nedenle, etkinlik lansman öncesi demolarda paylaşılacak içeriklerden daha sınırlı olacak.

Anthem Kapalı Alfa‘nın sınırlı olacağı göz önüne alındığında, katılmak isteyen oyuncuların 3 Aralık’a kadar EA’nın Topluluk Testi programına kaydolmaları gerekiyor. Erişim tüm platformlarda (PC, Xbox One ve PS4) mevcut olacak, ancak katılımcılar yalnızca bir cihaz için kayıt olabilirler.

Ayrıca EA iki günlük kapalı alfa etkinliği boyunca çoklu oyun oturumları düzenleneceğini ve oyuncuların bunlara istedikleri kadar katılabileceğini belirtiyor. Tüm detaylar yayıncının Anthem Kapalı Alfa sayfasında bulunabilir.

Anthem anthem

Gelecek yıl 22 Şubat’ta lansmanı planlanan Anthem, BioWare’in alışılagelmiş zengin anlatı odaklı, tek oyunculu özelliklerinden ayrılarak oyuncuları kazanmaya çalışıyor. Ayrıca stüdyo, Anthem’in gelişimi boyunca Mass Effect ve Dragon Age için daha fazla talep geldiğini açıkladı.

BioWare’in yeni blog yayını, geliştiricinin şu anda üzerinde çalıştığı Dragon Age üzerideki bazı çalışmalarını tanıttı ve önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi vereceklerini belirtti. Gelecek güncellemeler için takipte kalın.