FIFA 19’da Alex Hunter Real Madrid’e transfer olacak!

EA Vancouver ve EA Romania geçtiğimiz günlerde FIFA 19‘un yeniliiklerle dönecek Santra ve Ultimate Team modlarını açıkladı ve dün, The Journey (Yolculuk) ve Alex Hunter‘a da ilk kez değindiler.

Yolculuk: Şampiyon – Alex Hunter Real Madrid’e gidiyor

FIFA 19‘un bu yılki hikaye modu The Journey: Champions (Yolculuk: Şampiyon) başlığını taşıyor ve Alex Hunter’ın Real Madrid‘e katıldığını gösteriyor. Resmi Alex Hunter Twitter hesabı sürpriz bir gönderi paylaştı ve dün ise Hunter’ın Real Madrid’e transfer olduğunu gösteren fragmanı paylaştı.

Real Madrid‘e katılan Alex Hunter, Şampiyonlar Ligi’nin de dahil olduğu FIFA 19’un en heyecan verici yeni eklentilerinden biri olacak. Oyunun kapak yıldızı Cristiano Ronaldo‘nun kısa bir süre önce oyunun kutu sanatında değişikliğe neden olacak Juventus’a transferinin ardından bu yolculuk ironik olabilir mi dersiniz?

Yolculuk: Şampiyon, kahramanımızın Şampiyonlar Ligi’ni kazanmanın hayalini kurarak Real Madrid’e katılmasını sunacak. FIFA 19, Yolculuk’un son yılı ve bu yılki hikaye, geliştiriciler tarafından “dramatik bir final” olarak tanımlanıyor.

FIFA 19 28 Eylül’de PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında yayınlanacak.