Outriders bağımsız hikayeler içeren genişlemeler alabilir

People Can Fly’ın aksiyon RPG oyunu Outriders, hikayesi tamamlanmış bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Stüdyonun şu an için hikayeyi ilerletecek bir DLC planı yok. Bununla birlikte, Kreatif Yönetmen Bartek Kmita, ekibin oyun için oluşturacağı yeni bir DLC’nin bağımsız hikayeler içeren önemli genişlemeler getirebileceğini söyledi.

Bartek Kmita, Forbes‘e verdiği röportajda, canlı hizmet modelinden uzak durmalarına rağmen oyunu tamamen bırakmayacaklarını garanti etti. Geliştiriciler, oyuncuların ilgisi devam ettiği sürece Outriders evreninden daha fazlasını sunmaya hazır. Kmita ayrıca geliştiricilerin keşfetmek istediği birçok fikri olduğunu belirterek daha fazla içeriğin yolda olduğuna işaret etti.

Kmita, “Oyunu bıraktığımızı asla söylemedik. Bu bir canlı hizmet oyunu değil ancak insanlar beğendiyse kesinlikle Outriders evreninde daha fazla şey yapıyor olacağız. Anlatacak çok daha fazla hikayemiz, oyuna sığamayan ve keşfetmek istediğimiz birçok fikrimiz var. Bu nedenle gelecekte daha fazla içerik oluşturmaktan mutluluk duyarız. Yapacağımız şeyler, bağımsız hikayeler içeren önemli genişlemeler şeklinde olurdu.” dedi.

Outriders

Outriders, demo sürümünde kendini kanıtladı

Outriders, 1 Nisan’da piyasaya sürüldükten kısa süre sonra popüler oldu. Oyun, konsoldaki rakamları belli olmasa da, Square Enix’in bugüne kadarki en büyük Steam lansmanı oldu. Üçüncü şahıs aksiyon RPG oyunu, PC platformunda en yüksek 111.953 eş zamanlı oyuncuya ulaştı. Yayıncı, daha önce en fazla Rise of the Tomb Raider ile en fazla 44.588 eş zamanlı oyuncuyu bir araya getirmişti. Marvel’s Avengers bile 31.165 oyuncu ile Outriders’ın gölgesinde kaldı.

Outriders çıkmadan önce yayınlanan demo, gelecek vadeden rakamlar yakalamıştı. Demo sürümü, 2 milyon oyuncu tarafından toplamda 9.5 milyon saatten fazla oynandı. Deneme sürecinden çarpıcı istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

yorum Yap