Nier: Automata’dan 2B, Soulcalibur 6’ya geliyor

Nier: Automata‘dan 2B, konuk karakter olarak Soulcalibur 6‘ya geliyor. Square Enix / Bandai Namco iş birliği Paris Oyun Haftası‘nda açıklanmıştı.

Aşağıdaki tanıtım videosunda; Nier: Automata karakteri 2B, kendine has teleport ve mızrak destek sistemi dahil olmak üzere keskin silahlarıyla yeteneklerini sergiliyor.

Soulcalibur 6 karakteri Ivy ile kanlı bıçaklı olan 2B bir android ve Soulcalibur gibi orta çağ fantezi dövüş oyununda misafir karakteri için ilginç bir seçim. Ancak daha önce Star Wars’tan Darth Vader ve Yoda’nın Soulcalibur 4’te yer alan karakterler arasında olduğu düşünülürse çok da şaşırtıcı değil.

2B, Soulcalibur 6’da düşmanlarını yok edecek

İşte resmi tanıtım yazısı:

“Görev: Soul Edge olarak bilinen düşman varlıkları yok et. Nier: Automata’dan 2B Soulcalibur 6’daki ruhların ve kılıçların savaşına katılıyor! İmza kılıçlarını kullanacak savaş android’i görevi tamamlanana kadar savaşmaya devam edecek. Yakında!”

Nier: Automata 2B Soulcalibur 6

Tanıtım videosu, 2B’nin Nier’in Kaine karakterinden esinlenen ikinci bir kostüm, bir dizi silah, ekstra parçalar ve özelleştirme için çıkartmalar ve BGM (Arka Plan Müziği) geleceğini gösteriyor.

yorum Yap