Moss’un ücretsiz Twilight Garden genişlemesi PS VR’a geldi

PlayStation 4 sahiplerinin nihayet Moss‘un renkli dünyasına geri dönmek için bir nedenleri var. Twilight Garden (Alacakaranlık Bahçesi) genişlemesi nihayet bugün PlayStation VR da dahil tüm platformlarda yayınlandı. Yeni bölüm tüm Moss oyuncuları için ücretsiz.

Twilight Garden genişlemesi ilk olarak Moss’un Oculus Quest sürümünde yayınlandı ve şimdiye kadar platforma özeldi. Ana oyunu tamamlayıcı bir deneyim olarak nitelendirilen bu yeni bölüm, oyuncuların ilgisini çekecek pek çok yenilik getiriyor. Sevimli kahramanımız Quill, onu yemyeşil ve canlı Alacakaranlık Bahçesi‘ne götüren sihirli portallara rastlayacak.

Alacakaranlık Bahçesi, Moss’ta gördüğümüz hiçbir dünyaya benzemiyor ve oyuncular yeni dünyanın her köşesini keşfederek keyifli vakit geçirecekler. Quill bu tuhaf dünyada üstesinden geleceği birçok zorlukla karşılaşacak. Ancak zorlukları tamamladığında yepyeni bir zırh seti ve eldiveni elde edecek. Bu zırh Quill’in dünya boyunca yeni portallar açmasını sağlayacak ve daha önce hiç görmediğimiz alanlara erişmesini sağlayacak.

Quill ayrıca yeni bir kılıç da alacak ve bu kılıç kahramanımızın saldırı tarzını değiştirerek daha yönlü hızlı saldırılar yapmasını sağlayacak. Ayrıca Quill’in uzaktaki hedeflerine ulaşmasını sağlayan büyülü enerji şarj edebilecek. Yeni genişleme hakkında detaylı bilgiye ve görsellere PlayStation Blog‘dan erişebilirsiniz.

Moss’u bitirdiyseniz bu büyüleyici dünyaya geri dönmenin tam zamanı. Moss geçtiğimiz yıl çıktı ve PlayStation 4’te (PS VR gerekli) yayınlandığında en çok beğeni toplayan oyunlardan biri haline geldi. Sevimli fare Quill ile büyüleyici bir dünyada unutulmaz ve sürükleyici VR maceraları sunuyor.

yorum Yap