Mortal Shell: Enhanced Edition, PS5 ve Xbox Series X/S için duyuruldu

Playstack ve Cold Symmetry, PlayStation 5 ve Xbox Series X için Mortal Shell’in geliştirilmiş bir sürümünü duyurdu. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında piyasaya sürülen aksiyon RPG oyunu, yeni nesil konsollarda Mortal Shell: Enhanced Edition ile 4K çözünürlük ve 60 FPS desteğiyle oynanabilecek.

Mortal Shell’in yeni nesil sürümü PS5 konsollarında DualSense kontrol cihazının özelliklerinden tam olarak yararlanacak. Oyuncular, yeni bir Kabuğa yaklaşırken kontrol cihazından yankılanan fısıltılı sesler ve kalp atışı titreşimleri ile daha sürükleyici bir deneyim yaşayacak. Gelişmiş sürüm, PS5 kullanıcılarına oyunun tehlikeli ve acımasız dünyası ile hiç olmadığı kadar zengin bir bağlantı sağlayacak. Oyunun geliştirilmiş sürümü için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mortal Shell: Enhanced Edition fragmanı:

Geliştirici Playstack’ten Kiron Ramdewar, geliştirilmiş sürüm hakkında, “Yeni nesil yükseltme, hayranlarımızın beklediği ve hak ettiği ayrıntılara özenli ve titiz bir dikkat gösterilerek orijinal ile aynı ruhla üretildi. Mortal Shell’in geçtiğimiz yaz yayınlanan Steam sürümü ve duyurmak için sabırsızlandığımız diğer heyecan verici planlarla birlikte, 2021’in Mortal Shell hayranları için harika bir yıl olmasını sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Mortal Shell: Enhanced Edition, 4 Mart‘ta hem kutulu hem de dijital olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca Deluxe Set sürümü, 140 sayfalık bir sanat kitabı, değiştirilebilir kapaklı kutu ve kartpostallar içerecek. Mortal Shell’in PS4 ve Xbox One sürümlerine sahip olanlar, yeni nesil sürüme ek ücret ödemeden yükseltme yapabilecek.

Mortal Shell’in yeni nesil sürümü, 29.99 dolardan satışa sunulacak. Deluxe Set sürümü ise 39.99 dolarlık bir fiyat etiketi ile gelecek.

yorum Yap