Monster Hunter World Winter Star etkinliği başladı

Monster Hunter World, ilk Winter Star etkinliği ile festival ruhunu yakalıyor. Kış temalı festival PlayStation 4, Xbox One ve PC’de şu anda başladı ve yeni görevler, yeni kıyafetler, yeni Guild Card özelleştirmeleri ve daha fazlasını sunuyor.

Monster Hunter World Winter Star festivalinin odak noktası Astera’nın Topluluk Merkezi (Celestial Pursuit). Etkinlik, tüm platformlarda 17 Aralık’ta sona erecek. Etkinlik sırasında, oyuncular erkek avcılar için düşük seviye bir zırh seti olan standart Orion serisinin yanı sıra, kadın avcılar için yüksek seviye bir zırh seti olan Orion α kıyafeti için kullanılabilecek Winter Star Biletlerini toplayabilecekler. Ayrıca Winter Star Biletleri, Palico’nuzu sevimli bir kardan adama dönüştüren Snow Set’i kullanmak için de gerekli.

Buna ek olarak, yeni Timberland Troublemakers görevini tamamlayan (HR4 avcıları veya iki Anjanath’a karşı daha yüksek olanlar) oyuncular Bristly Crake Biletleri kazanabilirler. Bunlar, Monster Hunter World’ün tehlikeli topraklarında bulunan yeni kuşun ardından modellenen yeni Bristly Pincushion çekicini geliştirmek ve yükseltmek için kullanılıyor.

Winter Star etkinliği, Sealed Eyepatch ve Wiggler Head katmanlı zırh setlerine de erişim sağlıyor. Bunların her ikisi de HR13 veya üstü oyuncular için mevcut olan yeni Kings Know No Fear görevinde kazanılan materyallerden yapılabilir.

Çekiç ve katmanlı zırh takımlarının ilgili görevlerinin şu anda Monster Hunter World PC platformunda aktif olarak listelenmediği göz önüne alındığında, olup olmayacağı net değil.

Diğer yandan Handler ve Poogie için yeni festival kıyafetleri var. Bunlar etkinlik sona erdikten sonra da sunulacak. Etkinlik, oyuncuların Astera’nın Winter Star Festivali için fiyatları düşürmesinin yanı sıra daha fazla giriş bonusu ve sınırlı ödüller kazanmasını sağlıyor. Ayrıca 13 Aralık’a kadar devam edecek Star Fireworks ve Winter Star Biletleri ile oyuncular ödüllendirilecek. Monster Hunter World web sitesinde tüm detaylar mevcut.

Capcom, Summer Twilight kutlaması da dahil olmak üzere, daha önce gelen özel etkinlik özelliklerinin hemen hemen tümünün, Winter Star Fest ile Monster Hunter World’e geri dönüş yapacağını belirtti. Şu anda PS4 ve Xbox One’da aktif olan görevlerin tam listesini Monster Hunter web sitesi aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Monster Hunter World içeriklerinin PC’de biraz farklı olduğunu unutmayın.

yorum Yap