Minecraft Legends Çıkış Tarihi Onaylandı

Mojang’ın Minecraft’ın bir sonraki PVP oyunu Minecraft Legends çıkış tarihi Xbox ve Bethesda Developer Director etkinliğinde PVP’nin nasıl görüneceğiyle birlikte açıklandı. Bu gelişme Minecraft severleri epey heyecanlandırdı. Çünkü Minecraft Legends oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen bir PVP’iydi.

Minecraft Legends Çıkış Tarihi

Minecraft Legends ilk olarak 2022’de Minecraft Live’da duyurulmuştu. Daha sonra oyun kısa bir teaser ile bizlere sunuldu. Ancak bunun seri için çok farklı bir oyun olacağı ortaya çıkmıştı. Oyun bu farklılığı nedeniyle daha fazla ilgi görmüştü ve sabırsızlıkla bekleniyordu. Minecraft Legends, geleneksel kaynak toplama yerine oyuncuların savaşmak için müttefikler ve çeteler topladığı bir aksiyon-strateji oyunu olarak tanımlanmıştı. Zaten Minecraft Live 2022 sırasında, geliştiriciler Minecraft Legends’ın neler sunabileceğini sergilemişti ve oyuncular bu oyun için epey heyecanlanmıştı.

minecraft-legends-cikis-tarihi-onaylandi

Oyun daha önce hiç görülmemiş çeteler, yetenekler ve oyuncuların kullanabileceği ögeleri içeriyor. Hatta  Minecraft serisi için tamamen yeni şeyleri içerdiğini söyleyebilirz. Bu durum ise oyunun sabırsızlıkla beklenmesinin bir sebebi olarak görülüyordu. Minecraft Legends çıkış tarihi 18 Nisan olarak belirlendi. Çıkış tarihi, geliştiricilerin merakla beklenen PVP modunun oyuncular için nasıl görüneceğini göstermesinin ardından açıklandı. Ayrıca lansmanda oyunun nasıl çalıştığını oyunculara gösterdi.

Oyunun muazzam birçok oyunculu yapıya sahip olması da oyuncuları etkiledi. Maalesef Xbox ve Bethesda sunumlarında Minecraft Legends hakkında açıklanan tek şey buydu. Bununla birlikte lansmanda muhteşem görünen birçok oyun açıklandı. Oyuncuların bu oyunlara da göz atmasını tavsiye ederiz.

 

yorum Yap