McFarlane Toys, SDCC 2019’da yeni figürlerini tanıttı

Oyuncak üreticisi McFarlane Toys bu yılın başlarında Mortal Kombat lisansını aldığını açıkladı. Bundan kısa bir süre sonra Ardından New York Toy Fair 2019’da Scorpion ve Sub-Zero figürlerini ön izlemeye sunmuştu. Sonunda şirket San Diego Comic-Con‘da yeni aksiyon figürlerini sergiledi. Etkinlikte Mortal Kombat, Doom, Fortnite, Borderlands Harry Potter ve Game of Thrones ve daha birçok sevilen yapımın figürleri yer aldı.

McFarlane figürler hakkında detaylara girmedi ve şimdilik bazılarının boyutları ve fiyatları bilinmiyor. Bununla birlikte figürler önümüzdeki Ekim ayında piyasaya sürülecek ve bu süre zarfında daha fazlası ortaya çıkacaktır. Toyark, McFarlane Toys’un standını ziyaret ederek yeni figürlerinin fotoğraflarını çekti:

Mortal Kombat Scorpion & Sub-Zero
Mortal Kombat – Scorpion & Sub-Zero
DOOM - Doom Slayer
DOOM – Doom Slayer
Harry Potter ve patronusu
Harry Potter ve patronusu
Game of Thrones ejderhaları
Game of Thrones ejderhaları
Borderlands 3 figürleri
Borderlands 3
Fortnite figürleri
Fortnite

Ayrıca Mcfarlane Toys‘un SDCC’deki koleksiyonunda Call of Duty, Five Nights at Freddy’s, Cuphead, Stranger Things, Spawn, Labyrinth, Naruto ve My Hero Academia’dan daha birçok figür sergilendi. Oldukça etkileyici bir ürün yelpazesi… Çekilen fotoğrafların tamamına buradan erişebilirsiniz.