Marvel’s Spider-Man ‘New Game+’ modu alacak

Marvel’s Spider-Man‘de kimi oyuncular zamanını stresten uzak, New York’un göz alıcı manzarasının tadını çıkararak geçirirken kimisi de Platin kupa için mücadele vererek aksiyona dalıyor. Şehrin manzarası ve verdiği haz yakın zamanda yayınlanacak Shadow of the Tomb Raider gibi etkileyici ve keşfedilesi görünüyor. Peki zamanla bu keyfin azalarak sıkıcı bir hale geleceğinden ve oyunun devamlılığından endişe edenler için ne yapabilir? Insomniac Games bu soruya cevap olarak Marvel’s Spider-Man için New Game+ (Yeni Oyun+) modu üzerinde çalıştığını açıkladı.

Marvel’s Spider-Man, New Game+ moduyla yeniden canlanacak

Bu doğrulama, Insomniac Twitter hesabından Greg Miller’ın Red Dead Redemption 2 hakkındaki paylaşımına takılırken, bir kullanıcının tamamiyle bağımsız bir şekilde New Game+ modunu sormasıyla geldi. Insomniac, mod üzerinde aktif olarak çalıştığını ve daha iyi duruma getireceklerini doğruladı.

Marvel’s Spider-Man‘in yeni modu için resmi açıklama gelene kadar söyleyecek pek birşey yok. Herhangi bir güncelleme geldiğinde sizi bilgilendireceğiz.

New Game+ modu, oyunun hikaye modunu tamamen bitiren oyunculara, kazanılan öğeleri ve özellikleri kaybetmeden daha zorlu bir başlangıç fırsatı veriyor. Bu yıl Far Cry 5, God of War gibi başarılı oyunlara New Game+ modu yayınlandı. Ayrıca bu hafta çıkacak Shadow of Tomb Raider’a da modun geleceği doğrulanmıştı.

yorum Yap