Spider-Man ve Kingpin’in boss savaşı görüntüleri sızdı!

Marvel’s Spider-Man adım adım yaklaşıyor ve Insomniac oyunun hikayesine dair ayrıntıları gizli tutmaya çalışıyor. Ama bu güzel bir şey, çünkü bazen spoiler yemekten daha kötü bir şey yok. Şimdiye kadar kahramanımızın Sinister Six ile mücadele edeceğini öğrendik. Shocker, Mr Negative, Rhino, Electro ve Scorpion açıkladı. Çılgın ekibin altıncı üyesi bir gizem olarak kaldı, ancak daha sonra o kötü karakter de sızdırıldı. Sonunda Spidey’in daha önce bahsedilen kötü karakter Kingpin ile boss savaşı görüntüleri ortaya çıktı.

Spider-Man v Kingpin boss savaşının görüntüleri ortaya çıktı

Yine de, oyunun kötülerden oluşan galerisinde sürprizler görünebiliyor. Sızan görüntüler, oyuncuların Kingpin olarak da bilinen Wilson Fisk’in boss savaşında yer alacağını gösteriyor.

Marvel’s Spider-Man Reddit sayfasındaki bir yazı, bu savaşın kamera görüntülerini içeriyor. Videoda Spider-Man, Kingpin ve birkaç suç efendisinin adamlarıyla dövüşüyor.

Spider-Man 2 Kingpin
The Amazing Spider-Man 2 – Kingpin

 

Sızdırılan görüntülerden önce, Kingpin‘den bahsedilmişti. Kısa bir süre önce gerçekleşen bir oynanış demosu sırasında, Topluluk Yöneticisi James Stevenson, Marvel’s Spider-Man’in başlangıcında Spider-Man’in Kingpin’i demir parmaklıklar ardına koyduğunu açıklamıştı. Bu yeni görüntülere dayanarak, oyuncular kötü adamı adalete teslim etmede rol alacaklar gibi görünüyor.

Video kırk saniye olsa da, Spider-Man vs Kingpin mücadelesinden neler beklenebileceğini gösteriyor. E3 2018’deki demoda Shocker ile yapılan savaştan farklı olarak, burda süper güçleri olan tek kişi Spidey. Bu aynı zamanda, her bir boss savaşının, Batman: Arkham serilerindekine benzer şekilde hissettirebileceğini gösteriyor.