Iron Man VR’ın yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Sony, San Diego Comic-Con etkinliği sırasında yaklaşan aksiyon oyunu Marvel’s Iron Man VR için yeni videolar yayınlandı. Tanıtımlarda oyundaki uçuş mekaniklerinin yanı sıra sahne arkasından Iron Man kostümü Impulse Armor’un hızlandırılmış çizimi gösterildi.

Aşağıda izleyebileceğiniz ilk uçuş videosunda geliştiriciler oyunda uçuş hissinin nasıl yansıtıldığını iticilerini ve silahların nasıl yönetildiği detaylarıyla anlatılıyor. Ayrıca oyunun mümkün olduğunca gerçekçi olmasına dikkat ettiklerini ve oyuncuların Iron Man’ın hızını hissedebileceklerini de uygulamalı olarak gösteriyor. Uçuş eğitiminin yanı sıra düşman dalgalarıyla savaş da oyun içi görüntülerle sergileniyor.

İşte Marvel’s Iron Man VR’ın uçuş eğitimi videosu:

İkinci videoda ise Marvel illüstratörü Adi Granov tarafından Impulse Armor‘un çizimi hızlandırılmış olarak gösteriliyor. Impulse Armor, Iron Man VR’da kontrol edebileceğiniz yeni özel bir Iron Man kostümü. İşte meraklısına kostümün hızlandırılmış çizim videosu:

Marvel’s Iron Man VR bu yılın sonlarına doğru PS VR‘a özel olarak yayınlanacak. Oyunun net çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

yorum Yap