Marvel’s Avengers’ın oynanış demosu yakında gösterilecek

Marvel’s Avengers‘ın E3 2019’da kapalı kapılar ardında gösterilen demosunun ardından Crystal Dynamics ve Square Enix’in oynanış görüntülerini yayınlayıp yayınlamayacağına dair biraz kafa karışıklığı yaşandı. Neyse ki söylentiler artık sona erdi ve Marvel’s Avengers “A-Day” demosunun iyileştirilmiş bir versiyonu 20 Ağustos – 24 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Gamescom 2019’dan bir hafta sonra gösterilecek.

Aslında ortaya çıkan karışıklığın büyük kısmı gösterimin sadece San Diego Comic-Con katılımcılarına yapılacağına dair haberler nedeniyle ortaya çıktı. Haberler doğru çıktı ve Marvel’s Avengers resmi Twitter hesabı etkinliğe katılamayanların 1 aydan fazla sürecek bekleyişin ardından demoyu göreceğini paylaştı. Yaratıcı Yönetmen Shaun Escayg, Marvel’s Avengers SDCC panelindeki izleyicilere yakında oynanış görüntülerinin yayınlanacağını söyledi.

Gelen bildirimlere göre SDCC panelinde gösterilen demo Crystal Dynamics’in E3 gösterimine kıyasla çok daha gelişmiş görünüyor. Yani yeni oynanış demosu “daha iyileştirilmiş ve genişletilmiş” olarak karşımıza çıkacak.

Square Enix’in uzun zamandır beklenen Avengers oyununu E3 2019‘da ortaya çıkarması meraklı topluluğu heyecanlandırdı. E3 demosunu izleyen basın mensupları genel deneyimin neler içereceğinden emin olmadıklarını açıkladılar. Mesela çok oyunculu modun tek oyunculu hikayeyle nasıl bir ilişki kuracağı soru işareti. Gamescom’dan sonra yeni Marvel’s Avengers demosu yayınlandığında aydınlanmamış birçok nokta netleşecektir. Elbette bunların hepsini o gün geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Marvel’s Avengers 15 Mart 2020’de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia platformlarına gelecek. Yeni Avengers oyunu hakkında gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın.

yorum Yap