Kratos’un Leviathan Baltası’nı The Witcher 3’e taşıyan mod

The Witcher 3: Wild Hunt, 2015 yılında hayatımıza girmesine rağmen hala popülerliğini koruyor. Aksiyon RPG oyunu, zaman zaman modlarla daha da ilgi çekici hale getiriliyor. Özellikle Geralt ile Kratos’un Leviathan Baltası‘nı bir araya getiren yeni bir mod görülmeye değer.

YouTuber Dmitri Games Studio, gümüş kılıcı ile görmeye alıştığımız Geralt’ı yepyeni bir silahla bir araya getirdi. Yayınlanan videoda Geralt önce güneş gözlüklerini takarak oldukça havalı bir şekilde tüccara gidiyor. Ardından ekipman yuvasına Kratos’un ikonik Leviathan Baltası yerleştiriliyor. Geralt’ın efsanevi baltayla savaştığı görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Geralt’ın Leviathan Baltası’nı kullandığı mod:

Geralt, Leviathan Baltası’nı kuşandıktan sonra ilk olarak bir grup haydutla kısa bir savaşa giriyor. Düşmanlarını baltanın birkaç vuruşuyla yok ediyor. Ancak kahramanımız ne yazık ki baltayı Kratos kullandığında ortaya çıkan güçlerin hiçbirini kullanamıyor. Yani attığınızda geri gelen veya fırtınalar koparan bir silah olarak görmeyin. Geralt her zamanki gibi doğrudan silahını düşmana sallıyor.

Kratos’un baltasını The Witcher 3 evrenine taşıyan modu buradan indirebilirsiniz. Ayrıca Geralt’ın ışın kılıcı, The Walking Dead’den Michonne’un katanası ve Skyrim oyunundan çeşitli silahları kullandığı diğer modları buradan izleyebilirsiniz.

yorum Yap