Trover Saves the Universe ücretsiz DLC alacak

PS VR‘da oynayabileceğiniz farklı bir şeyler arıyorsanız Trover Saves the Universe geçtiğimiz günlerde PSN’de yayınlandı. Rick ve Morty’nin yaratıcısı Justin Roiland bize birçok kişiliğe sahip yeni oyununda komedi unsurlarını vurguluyor. Roiland, PlayStation Blog‘da Trover Saves the Universe’in ücretsiz DLC paketleriyle destekleneceğini açıkladı.

Ücretsiz DLC’lerin içeriği ve yayın tarihi hakkında pek ayrıntı sunulmuyor. Ancak Roland blog makalesinde kendi üslubuyla şöyle açıklıyor:

“Oyunu daha pahalı hale getirmek yerine, Trover’a DLC paketleri şeklinde HEPSİ ÜCRETSİZ eğlenceli yan maceralar ekleyeceğiz!!! Bunları zaman içinde yayınlayacağız ve yavaş yavaş çürüyüp sonunda öleceğiz. Evrenin seni iplediğini düşünüyor musun? Biz hiçbirşeyiz.”

Trover Saves the Universe’i VR olmayan modda da oynayabilirsiniz, ancak oyun PS VR’da harikalar yaratıyor. Nasıl oynarsanız oynayın, yüzünüzde gülümseme yaratacak türden bir deneyim olduğu kesin.

Trover Saves the Universe E3 2018’de tanıtılmıştı. Bulmacaları ve esprileriyle etkinlikte VR platformu için dikkat çeken yapımlarından biriydi. Oyun şu anda PlayStation Store‘da 134 TL’lik fiyat etiketiyle mevcut.