The Persistence için yeni demo önümüzdeki hafta yayınlanacak

The Persistence, birkaç türü tek bir deneyim altında toplayan bir oyun. Hayatta kalma ve korku temalarıyla karakterize edilen VR oyunu için 18 Aralık 2018’de PlayStation Store’da yeni bir demo yayınlanacak.

Korkunç bir karanlık madde kazasının ardından, koloni gemisi The Persistence, bir kara deliğin kıyısında mahsur kalır ve tüm mürettebat mutasyona uğramış ve şiddete meyilli yaratıklara dönüşür. Mahsur kalan gemiyi tamir edip Dünyaya inmek için yeni düşmanlarınızın arasından gizlice geçerek ve mücadele ederek ilerleyin.

The Persistence PS VR demo the persistence

İlk olarak 2018 yazında yayınlanan The Persistence, birkaç ay önce büyük bir içerik güncellemesi aldı ve dört yeni oyun modu ile ek erişilebilirlik özellikleri eklendi. Artık işitme sorunu olan oyuncular, algılaması güç işitsel ipuçları yerine, görsel ipuçlarıyla oyunun tadını çıkarabilirler.

The Persistence’in zorluk seviyesini sorun olarak gören oyuncular için yeni eklenen Yardım Modu (Assist Mode) bu sorunu çözecek. Deneyiminizi, hasar azaltma, daha yavaş hız seçeneği, otomatik kalkanlarla ve sonsuz cephaneyle destekleyebilirsiniz. 

VR’ın etkili bir şekilde pazarlanması günümüzde zor olduğu için yeni gelen oyun seçenekleriyle gelişimi daha ileriye taşınabilir. Bu nedenle, demolar PS VR için oyun satmanın anahtarı ve topluluğun uzun zamandır talep ettiği bir şeydi.

The Persistence PS VR demo 18 Aralık 2018’de yayınlanacak.