RollerCoaster Tycoon Joyride artık PS VR desteğine sahip

Uzun zamandır devam eden RollerCoaster Tycoon serisinin son oyunu sadece PlayStation 4 özel. RollerCoaster Tycoon Joyride, ilk kez sanal gerçekliğe adım attı ve sürükleyici bir deneyim vadediyor.

Artık vahşi çevrelerde nefes kesici roller coasterlar inşa edecek ve PlayStation VR ile deneyimleyebileceksiniz. Daha fazlası için aşağıdaki RollerCoaster Tycoon Joyride için yayınlanan PS VR’a özel fragmanı izleyebilirsiniz:

WipEout Omega Collection VR modundan bu yana en yoğun PlayStation VR deneyimi olacak olabilir. Mide bulantılarına hazır olun. Eğer inşa etme konusunda iyi değilseniz, RollerCoaster Tycoon Joyride’ın paylaşım özelliği sunduğunu belirtelim. Bu sayede diğer oyuncuların tasarladığı parkurları PlayStation Network üzerinden, doğrudan indirebilirsiniz.

İşte RollerCoaster Tycoon Joyride’ın öne çıkan özellikleri:

  • Serbest Coaster oluşturucusu: Oyuncular ilk defa konsol ve PS VR için optimize edilmiş bir roller coaster oluşturucusuyla dakikalar içinde hayallerindeki lunapark trenini yapabilecekler.
  • Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu: “RCT Build Master” unvanı için yarışarak, ilerleme sistemi ve sandbox modlarıyla oynayın veya arkadaşlarınızla mücadele ederek çok oyunculu partide meydan okuyun.
  • Çarpıcı Ortamlar: Gündüz şehrin büyüleyici siluetini ve sokaklarını görmek için Kanyon’un vahşi ve sıcak çölünü keşfedin ya da maceraya alacakaranlıkta başlayın.
  • Sür ve Vur: Skor tablosunda yukarı tırmanmak için en fazla hedefi vurun.
  • Gerçekçi Fizik: Adrenalin dolu heyecanı hissettirmek için oyunun gerçekçi fiziğiyle heyecan verici bir coaster serüveni yaşayın.
  • Önceden yapılmış Coaster’lar: Önceden inşa edilmiş coaster’larla tam anlamıyla sürükleyici bir deneyim yaşayın.
  • Sosyal Özellikler: PlayStationNetwork aracılığıyla roller coaster kreasyonlarınızı paylaşın.

RollerCoaster Tycoon Joyride, temasıyla PS VR’ı deneyimlemenin en iyi yollarından biri gibi görünüyor.