Kingdom Hearts VR Experience çıkış tarihi açıklandı!

Kingdom Hearts: VR Experience Playstation 4 ve PlayStation VR sahipleri için 25 Aralık 2018’de geliyor. Önümüzdeki ay çıkacak Kingdom Hears 3 öncesinde yeni yıl hediyesi olarak serinin ilk VR deneyimini yaşayacağız. Kingdom Hearts: VR Experience, Eylül 2018’de duyuruldu ve oyuncular o zamandan beri projeyle ilgili daha fazla ayrıntı bekliyorlardı. 

Kingdom Hearts: VR Experience’ın ücretsiz olarak indirileceğini ve oyunculara serinin en unutulmaz anlarından bazılarına göz alıcı bir bakış sunacağını biliyoruz. Ayrıca etkileşimli olacak ve çok parçadan oluşacak.

Kingdom Hearts evrenini sanal gerçeklikte keşfetme fırsatına ilk kez sahip olacağız, ancak PlayStation 4 oyunu kadar uzun bir deneyim beklemeyin. “VR deneyimi”ni gördüğünüzde, interaktif video olduğunu düşünmelisiniz. Aslında, sunulacak bu deneyim bir tür VR müzik videosu olarak tanımlanıyor.

25 Aralık’ta Kingdom Hearts: VR Experience‘ın ilk parçası oyuncuları serinin en unutulmaz sahnelerinden bazılarına geri götürecek. 18 Ocak’ta, ikinci bölüm daha fazla sahneyle ve yeniden yaşanacak hatıralarla yayınlanacak.

Bu arada serinin devam oyunu Kingdom Hearts 3‘ün açılış filmini buradan izleyebilirsiniz.